• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100010372835568
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/adanaasusservis
Adana Notebook Servisi

Adana Notebook Servisi

Marka Model Fark Etmeksizin Her Notebook Tamiri Bakımı Yapılır.


 ( Adana Notebook Servisi )
 
Adana Asus Notebook Servisi
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler

ADANA PACKARD BELL NOTEBOOK SERVİSİCihazınızı profesyonel ellere emanet edin.

Teknik servisimize onarıma gelen Packard Bell marka cihazınız konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadromuz tarafından özenle onarılır ve özel testlerden geçirilerek arızasının tamamen onarıldığından emin olduktan sonra teslim edilir.
Teknik Servisimizde onarımı yapılan parçalar için 3 ay değişimi yapılan parçalar için 1 yıl servis garantisi verilmektedir. Bu süre içerisinde cihazınızın tekrar arızalanması durumunda cihazınızı hiçbir ücret talep etmeden tekrar onarmaktayız.
Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sonrasında almış olduğunuz servis hizmeti karşılığında alacağınız servis formu ve fatura ile ödemiş olduğunuz ücretin tam karşılığını alır, sonradan herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

PACKARD BELL LAPTOP,PACKARD BELL NOTEBOOK,PACKARD BELL NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ,PACKARD BELL NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ,PACKARD BELL NOTEBOOK HARDDİSK,PACKARD BELL NOTEBOOK DVD-RW,PACKARD BELL NOTEBOOK ŞARJ ALETİ,PACKARD BELL NOTEBOOK BATARYASI,PACKARD BELL NOTEBOOK RAM,PACKARD BELL NOTEBOOK PARÇALARI,PACKARD BELL NOTEBOOK KLAVYESİ,PACKARD BELL NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,TÜM PACKARD BELL NOTEBOOK YEDEK PARÇALARIZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret164531
İletişim
Kredi Kartı Geçerlidir
Adana Notebook Servisi