• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100010372835568
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/adanaasusservis
Adana Notebook Servisi

Adana Notebook Servisi

Marka Model Fark Etmeksizin Her Notebook Tamiri Bakımı Yapılır.


 ( Adana Notebook Servisi )
 
Adana Asus Notebook Servisi
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler

ADANA GRUNDİG NOTEBOOK SERVİSİ

ADANA GRUNDİG NOTEBOOK SERVİSİ

 grundig notebook servisi

 

Tam donanımlı labraruvara sahip servisimizde arızalı cihazınız tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından titizlikle incelenir.Notebook, Laptopınızın sorunu ve oluşan maliyet hakkında müşteri bilgilendirmesi yapılır. Tamiri için onay istenir. Onay alındıktan sonra onarım işlemine geçilir. Müşteri onayı olmadan hiçbir işlem yapılmaz. Böylece süpriz faturalarla karşılaşmamış olursunuz. Garantili olarak onarımı yapılan cihaz teslim edilmek üzere kaldırılır.

Grundig Notebook Adaptör (Şarj Cihazı) Grundig Notebook Batarya (Pil) Grundig Notebook Klavye (Keyboard) Grundig Notebook Ekran (Lcd Panel) Grundig Notebook Cd-rom, Cd-rw, Dvd-rom, Dvd-rw, Blueray Grundig Notebook Menteşe (Hinge) Grundig Notebook Data Kablosu Grundig Notebook Hard Disk (Hdd) Grundig Notebook Ram (Memory) Grundig Netbook Minibook Yedek Parçaları Grundig Notebook Lcd İnvertör (İnverter) Grundig Notebook İşlemci Grundig Notebook Cpu Fan (Soğutucu) Grundig Notebook Lcd Cover Grundig Notebook Kasa - See more at: 

Servisimizde arıza tespiti ve adrese servis hizmeti ücretsizdir. Maksimum tamir süresi 3 gündür.

 

Adana Grundig Laptop Servisi haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Çalışma saatlerimiz 08.00 - 19.30'dur.

 

Laptop tamiri için ayıracak zamanınız yoksa telefonla adrese servis çağrısı bırakabilirsiniz. Adresinizden aldığımız cihazı onardıktan sonra yeniden adresinize teslim ediyor, bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Şehir dışındakiler için anlaşmalı kargo firmamız ile Notebook,Laptopınızı yollayabilirsiniz.

Servisimizde Grundig markasının tüm modelleri için teknik hizmet alabilirsiniz. Grundig Notebook Tamiri, Grundig Laptop Tamiri, Grundig Netbook Tamiri, Grundig Masaüstü Notebook,Laptop Tamiri, Grundik Tablet PC Tamiri.

 
GRUNDİG LAPTOP,GRUNDİG NOTEBOOK,GRUNDİG NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ,GRUNDİG NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ,GRUNDİG NOTEBOOK HARDDİSK,GRUNDİG NOTEBOOK DVD-RW,GRUNDİG NOTEBOOK ŞARJ ALETİ,GRUNDİG NOTEBOOK BATARYASI,GRUNDİG NOTEBOOK RAM,GRUNDİG NOTEBOOK PARÇALARI,GRUNDİG NOTEBOOK KLAVYESİ,GRUNDİG NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,TÜM GRUNDİG NOTEBOOK YEDEK PARÇALARIZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret164531
İletişim
Kredi Kartı Geçerlidir
Adana Notebook Servisi