• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100010372835568
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/adanaasusservis
Adana Notebook Servisi

Adana Notebook Servisi

Marka Model Fark Etmeksizin Her Notebook Tamiri Bakımı Yapılır.


 ( Adana Notebook Servisi )
 
Adana Asus Notebook Servisi
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler

ADANA ACER NOTEBOOK SERVİSİ

ADANA ACER NOTEBOOK SERVİSİ


Sıvı teması kesinlikle ciddiye alınması gereken bir durumdur ve mutlaka bir bilgisayar tamir servisine göstermeniz gerekmektedir.

Sıvı temasında izlenmesi gereken birkaç adımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bilgisayarınızı hemen elektrikten çekin ve pilini üzerinden çıkartın. Daha sonra laptop ters çevrilip klavyenin altındaki boşluklardan geçebilecek sıvıların dizüstü bilgisayarınızın anakartına ulaşmasını engellaladağ ve acil bir şekilde Adana Acer servisine dizüstü bilgisayarınızı getirmenizdir. Adana Acer notebook servisi olaraktan sıvı teması üzerine yapmış olduğumuz tamirlerde siz müşterilerimize 3 ay garanti vermekteyiz.  Sıvı teması kesinlikle hemen olmasa bile ilerde mutlaka bilgisayarınızda tamiri zor ve pahalı müdahale gerektirecek arıza çıkartabilir.Acer Servis ADANA

Acer notebook – laptop servis hizmeti ile ADANA  il sınırları içerisinde ücretsiz alım ve teslimat ile hizmet verilmektedir.
Laptop genel bakım temizlik, parça değişimi, lcd ekran değişimi, laptop adaptör ve batarya değişimi, laptop arızaları hizmet kapsamına girmektedir.
Konularında uzman teknik personeller ile verilen tüm hizmetler garantili olarak yapılmaktadır.Model gözetmeksizin onarım yapılmaktadır.Notebook adaptör ve bataryaları stoktan hemen teslim imkanı bulunmaktadır.

Adana Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Adana Merkezi Uydu

Acer Notebook Servisi


GARANTİLİ ONARIM HİZMETİ

Notebooklarınızda ki arızaların onarımı ve notebook parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. Parça değişimleri 2 yıl parça garantisine dahil edilmektedir.
Yazılım problemlerinin ileriye dönük garanti kapsamlarına alınması mümkün değildir.Kullanıcı kaynaklı driver silinmeleri, virüs tehtitleri gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğuı için garanti söz konusu olamamaktadır. Sistem geri yükleme noktaları oluşturularak, ileriye dönük tehtitler için önlem alınmaktadır.

ASUS LAPTOP,ASUS NOTEBOOK,ASUS NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ,ASUS NOTEBOOK HARDDİSK,ASUS NOTEBOOK DVD-RW,ASUS NOTEBOOK ŞARJ ALETİ,ASUS NOTEBOOK BATARYASI,ASUS NOTEBOOK RAM,ASUS NOTEBOOK PARÇALARI,ASUS NOTEBOOK KLAVYESİ,ASUS NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,TÜM ASUS NOTEBOOK YEDEK PARÇALARIZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret164480
İletişim
Kredi Kartı Geçerlidir
Adana Notebook Servisi